Kombinizde meydana gelen arıza durumları karşısında alanında uzman ve yeterli bilgiye sahip Vestel kombi teknisyenlerinden gerekli yardımı almanız gerekir. Teknik servis kombinizde ortaya çıkan sorunu doğru bakım ve tekniklerle tamir eder ve onarım işlemlerini yerine getirir. Vestel kombi arızaları ile karşı karşıya kaldığınızda firmamızın yetkili servisi siz değerli müşterilerimiz için elinden gelen en iyi hizmet kalitesini sunacaktır.

Vestel Kombi Arızaları Ve Fiyatları

Alanında uzman ekip kadromuz tarafından gerçekleştirilen arıza müdahalelerinde fiyatlarımız sabit değildir. Vestel kombi arızalarında fiyatlar, arızanın büyüklüğüne göre değişir. Vestel kombilerde meydana gelebilecek arızalar şu şekildedir. Kombi;

  • Çalışmıyor ve elektrik gelmiyor.
  • Çalıştığı halde kalorifer radyatörleri ısı vermiyor.
  • Çalışıyor fakat bir süre sonra arıza veriyor.
  • Çalıştığı zamanlarda sıcak suyun açılması ile petekler de aşırı ısınıyor.
  • Peteklerinin üstü sıcak olduğu halde altı soğuk oluyor.
  • Çalıştığı esnada cihazdan sesler geliyor.
  • Sisteminde bulunan su basıncı ya çok yükseliyor ya da çok düşüyor.

Vestel Kombi Arıza Durumunda Yapılması Gerekenler

Yukarıda maddeler halinde yer alan arıza durumlarından herhangi biri kombinizde mevcut ise yetkili servisimizi aramdan önce kendi kendinize yapacağınız birkaç müdahale ile kombinizde yer alan sorunu giderebilirsiniz. Öncelikle kombinizde elektrik olup olmadığı kontrolünü yapmalısınız. Gaz miktarının yeterli olmayabilir bu durumda gaz vanalarını kontrol etmekte fayda vardır. Bunun yanı sıra su basınç ayarında da herhangi bir sorun olabileceğinden su basıncını kontrol ederek doğru ayarda olmasını sağlamalısınız. Bu ve buna benzer Vestel kombi arızaları karşısında denemiş olduğunuz çözüm yöntemleri işe yaramadıysa bu durumda yetkili servisimizi çağırmanız gerekir. Profesyonel çalışma ekibimiz arıza durumunu tespit ettikten sonra gerekli müdahaleleri yaparak, kombinizi çalışır hale gelmesini sağlayacaklarıdır.  Bunun yanı sıra her yıl kış mevsimi gelmeden önce kombinize yıllık bakım yaptırmanızı öneririz. Çünkü kombiler yıl içerisinde çok çalışmaktan ötürü bir takım yıpranmalara maruz kalabilirler.  Yıllık bakımınızı düzenli bir şekilde yaptırdığınız takdirde kombinizde meydana gelme ihtimali olan olası arıza durumlarının karşısına geçme imkanı bulur ve enerji tasarrufu sağlamış olursunuz.


Leave Comments