Beylikdüzü kombi kombinizle ilgili ihtiyacınız olan her şeyin çözümünü size sunuyor. Biz yıllardır Beylükdüzü’nde eğitimli çalışanlarımızla birlikte siz değerli müşterilerimize en kaliteli kombi hizmetlerini veren bir firmayız. Size sunduğumuz hizmetler arasında; Kombi bakımı, kombi arıza giderme, petek bakımı, kombi temizliği ve kurulumu bulunmaktadır. Hizmetlerimiz tamamen garantili olup sizin için en uygun fiyatlarla çalışan bir servis firmasıyız. Kombinizle ilgili sıkıntılarınızda bize ulaşmanız sorununuzun çözümü için yeterli.

Kombi Bakım ve Tamirinde Beylikdüzü Kombi

Firmamızın bakım ve tamirat standartları şu şekildedir:

Beylikdüzü kombi tarafından gerçekleştirilen bakım işleminde; kombi içerisindeki su boşaltılır. Kombi içerisindeki hava seviyesi ölçülür ve havanın düşük olduğu durumlarda hava basılır. Kombinin içerisindeki toz ve pislik temizlenir. Kombi fanı test edilir. Kombi sökülür kalorifer ve petekler de test edilir. En sonunda kombi tekrar monte edilerek gaz ayarları yapılır. Kombinize her yıl düzenli olarak bu bakımı yaptırırsanız kombinin daha tasarruflu ve yüzde yüz verimle çalışmasını sağlamış olursunuz. Aynı zamanda kombinizin arıza yapma olasılığı da azalacaktır. Tüm bakım işlemleri için bize güvenebilirsiniz.

Kombi arızalarında ise bizi hemen aramanız gerekmektedir. Çalışanımız size arıza kodunun ne olduğunu soracaktır. Sonrasında arıza kodunuza göre değişmekle birlikte kombiye gerekli işlemi yapmak için sizi en kısa sürede ziyaret edecektir. Bazı arızalarda çalışanımız sizi kombinizi açıp kapatmanız için talimatlar verecektir bu gibi durumlarda evinize bir servis elemanı gelmeden de sorununuzu çözebiliriz.

Neden Beylikdüzü Kombi?

Beylikdüzü Kombi; kombi hizmetinde en kaliteli marka olup firmamızı seçmeniz için birçok sebep bulunmaktadır. Bunları sıralayacak olursak;

  • Firmamız ile iletişime geçtiğiniz anda size en kısa sürede yardımcı olur. Böylelikle sizi günlerce bekleten ve oyalayan servis elemanlarıyla uğraşmak yerine hızlı bir hizmet edinirsiniz.
  • Firmamız kombi hizmetini bütün kombi markalarına vermektedir. Kombinizin markası ne olursa olsun bizi arayıp destek isteyebilirsiniz.
  • Firmamızın teknikerleri eğitimli olup kombinize bakmaya gelen servis elemanı kombiye arıza giderimi sırasında hiçbir zarar vermez. Sıradan kombi firmalarından olmadığımız için hizmetimizin güvencesi konusunda hiç şüphe duymanıza gerek yok. Bütün hizmetlerimiz tamamen garantilidir.
  • Kombi servisi firmamız kombiniz için en iyi arıza çözümlerini sunar.
  • Firmamız sizin için en kaliteli çözümler üretmekle birlikte aynı zamanda en uygun fiyat avantajını da size sunar.

 

Beylikdüzü Kombi İletişim

Kombiniz kışın ısınmak için evinizdeki en büyük yardımcınız. Soğuk kış günlerinde kombinizin arızalanmaması ve sizi zor durumda bırakmaması için her yıl bakımını yaptırmanız gerekir. Bunun yanı sıra kombinizde arıza meydana geldiğinde kaliteli bir servis firmasından yardım almanız gerekir. Kaliteli, başarılı ve alanında uzman bir firma olan Beylükdüzü kombi servisi iler iletişime geçerek kombinizde meydana gelen arıza durumları ya da kombi bakımı için gerekli yardımı alabilirsiniz.

0532 315 79 33  iletişim numarasından arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Leave Comments