Kışın gelmesiyle birlikte kombiler çalışmaya başlar. Eğer yaşadığınız bölgenin kışı soğuk ve yağışlı geçiyorsa ısınma problemi yaşamak istemezsiniz. Kışın ortasında kombinizin arızalanmasını istemiyorsanız kombi bakımına ekstra özen göstermelisiniz. Kombilerin bakımının ne kadar önemli olduğu hakkında hâlâ gerekli bir şekilde bilinçlenmiş sayılmayız. Her yıl özellikle kış aylarında halkımızın büyük çoğunluğu bu yüzden ciddi sağlık problemleri yaşamaktadır. Temizliği büyük bir özen ve önem gerektirir. Bu bakımlar hem sağlığımız için hem de kombinin performansı açısından çok önemlidir.

Kombinizin bakımını, temizliğini, tamirini çok güvenilir bir firmaya yaptırmak istemeniz sizin en doğal hakkınız. Şimdi size muhteşem bir önerim var. Deneyimli elemanları ve yılların kazandırdığı tecrübe ile Beylikdüzü kombi servisi gönül rahatlığıyla kombinizi emanet edebileceğiniz İstanbul’daki alanında uzman tek firma. Siz değerli müşterilerimiz memnuniyeti için 7/24 hizmet vermekteyiz. Mobil servis olarak çalışmamız diğer firmalara kıyasla bizim en büyük ayrıcalığımızdır. Eğer Beylikdüzü’nde yaşıyor ve kombinizin bakımı için iyi bir firma arıyorsanız Beylikdüzü kombi servisi sizin için doğru adres. Kombi temizliğinde kullanılan son derece profesyonel ve kaliteli makinalarımızla ve bünyemizde olan çeşitli kombi markaları ve modellerimizle size en iyi hizmeti vermek tek amacımız. Bütçenizi zorlayacağını düşünerek ertelediğiniz kombi temizleme işleriniz ilerde büyük sorunlar teşkil edebilir bu yüzden uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. İşimizi sizin sağlığınızı ve bütçenizi düşünerek en üst düzeyde yapıyoruz.

Servis Yelpazemiz

Beylikdüzü kombi servisi olarak hedeflerimizden biri ise sizlere kombi ile ilgili her sorununuzda yardımcı olmak. Bu yüzden sizin isteklerinize göre servis yelpazemizi geçen yıl daha da geliştirmekte ve size üstün bir hizmet sunabilmek için elimizden geleni yapmak için çalışıyoruz. Yararlanabileceğiniz servisler:

  • Petek Temizliği
  • Kombi Montaj
  • Kombi Kart Tamiri
  • Kombi Proje
  • Fan Tamiri
  • Şofben Tamiri
  • Kombi Satış
  • Kombi Tamiri Ve Bakım

Siz müşterilerimizin bütçesini düşünerek hareket etmek başlıca prensiplerimizden biridir. Bu yüzden kombi tamiriniz garantili olup herhangi bir aksilik yaşandığı takdirde maddi değeri size ödenmektedir.

Kombi Temizliği Nasıl Yapılmalı?

İlk olarak tesisat, vanalar, kombi ve petekler kontrol edilir. Eğer tamir veya kaçak gerektiren bir durum varsa sorun giderilir. Daha sonra petek temizleme makinası için uygun bir yer belirlenir ve radyatör, kollektör ve havlupan sökülür. Bu işlemde ilk önce üst boru daha sonra alt boru temizlenir. Ayrıca bu işlemde kaliteli makina kullanımı ve doğru ekipmanlar çok önemlidir. İşlem yaklaşık 1-2 saat sürer.

Bu işlem size yakıt tasarrufu, peteklerin eşit ve daha çabuk ısınmasını sağlar. Ayrıca kombinizin ömrünü uzatıp, gürültüsüz ve ekonomik çalışmasına yardımcı olur. Böylelikle eviniz daha iyi ısınır. Ayrıca bu işlem bütçe dostudur. Ailenizle birlikte rahat, sıcak ve güvenli bir kış geçirmek için kesinlikle kombi temizliğini  göz ardı etmemeli ve her yıl düzenli olarak yaptırmalısınız.

 

Leave Comments