Hayatınızda büyük kolaylık sağlayan beyaz eşya kombi cihazları zaman içerisinde yıprandıkları için bakıma ihtiyaç duyar hale gelirler. Ya da kombinizde herhangi bir arıza durumundan ötürü tamir ve onarıma gerekebilir. Bu ya da benzeri durumlarla karşı karşıya kaldığınızda kombinizin bakım ve tamir işlemleri için Beko kombi servisi hizmetinizdedir. Müşteri memnuniyetine son derece önem veren firmamız, kaliteli ve deneyimli elemanları ile arızalanan kombileriniz için hizmet vermektedir. Kendini daima geliştiren ve yenileyen firmamızın öncelikli prensibi müşteri memnuniyetidir. Her bir müşterisinin fikrine değer veren firmamız, müşterilerinden gelen önerileri ve şikâyetleri dikkate alarak çalışmalarını daha iyi hale getirmek için çaba gösteren başarılı bir firmadır.

Beko Kombi Servisi Fiyatları

Beko kombi servisi fiyatlarında standart bir fiyat aralığı sunmak doğru olmaz. Çünkü yapılacak olan bakım için gerekli olan malzemeler ve işçilik fiyat da etkili olan unsurlardandır. Genel itibari ile bakıldığında ortalama bir kombi bakımı fiyatı 50 TL’den başlayıp 300 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Bazı kombi bakımlarında klima arızalı çıkabilmektedir. Bu durumda kombi için parça değişimi yapılması gerekir. Ve orijinal parça olması gerektiği için de bakım fiyatı normalin üstünde olabilir.  Yıllık olarak yapılması önerilen kombi bakımları için Beko kombi servisi ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Çünkü yıllık olarak aksatılmadan yapılan kombi bakımı, müşterilerimizin ileride daha büyük maliyetli kombi arızaları ile karşı karşıya kalmamaları açısından son derece önemlidir.

Beko Kombi Servis Hizmeti

Beko kombi servis hizmeti yıllık kombi bakımları ya da kombi arızaları gibi durumlarda firmamız tarafından verilen yetkili servis hizmetidir. Bu servis hizmeti özellikle de kombinizin kullanım ömrünü arttırmak açısından çok önemlidir. Kombinizin yıllık bakımının yapılması, aynı zamanda enerji tasarrufu sağlamınız için de son derece önemlidir. Beko kombi servisi hizmetinden yararlanmak için tek yapmanız bizimle iletişime geçmek olacaktır. Hem her şehirde mevcut olan yetkili servisimizle iletişime geçtiğiniz takdirde firma çalışanlarımız sizin için gerekli olan kombi bakımına dair her türlü hizmeti sunmak için ellerinden geleni yapacaklarına dair emin olabilirsiniz.


Leave Comments