Yaz kış kullanım alanı bulunan kombilerimiz hayatımızda bizim için bir kolaylıktır. Ama unutmamamız gereken şey ise kombilerimiz bakımları ihmal edildiğinde son derece tehlikeli cihazlar haline gelebiliyorlar. Bu gibi durumlarda da arızalar meydana geliyor. Baymak kombi arızaları ile ilgilenen ekibimiz sizler için bir araya gelmiş bulunmaktadır.

Baymak Kombi Arızaları Nasıl Anlaşılır

  • Aşırı yoğunlaşma seviyesi görülür
  • Gaz yoktur
  • Ateşleme hatası vardır.
  • Kombi ısıtma işlemi yapmaz.
  • Radyatörlerin üstü sıcak altı soğuksa
  • Kombi su damlatıyorsa
  • Kombi ses çıkartıyorsa
  • Kombiden sıcak su gelmiyorsa
  • Kombiden gaz kokusu geliyorsa

 

Bu gibi durumlarda Baymak kombi arızaları hattımızı arayarak yardım isteyebilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğiniz zaman sorununuz hakkında sizlerden kısa bir bilgi rica ediyoruz sorununuzu tam anlamak amacıyla. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda işinde uzman kadromuzu olduğunuz yere gönderiyoruz. Her bir personelimiz alanında eğitim görmüş tecrübeli kişilerdir.

 

Baymak kombi arızalarını gidermek için ihtiyacınız olan bazı kodlar vardır. Bu kodları internet üzerinden bulabilir ya da bizlere sorabilirsiniz. Her kombi modeli için farklı kodlar mevcuttur. Bu kodları okuyarak sorununuz hakkında az çok bilgi sahibi olabilirsiniz. Hatta bazı ufak sorunlarınızı bu kodlar ile kendiniz çözebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey kodlara bakarak sorunu bulmak. Her kod karşısında sorunu ve çözümü yer almaktadır. İnternet üzerinde araştırma yaparken çok fazla kod ile karşı karşıya gelme durumunuzda kombinizin markasına göre hareket etmeniz işinizi kolaylaştıracaktır. Bu kodlar hakkında biraz da olsa bilgi sahibi olmanız sizlerin yararına olacaktır.

 

İletişim Bilgilerimiz

 

Baymak kombi arızalarınız için kolaylıkla ulaşabileceğiniz telefon numaramız; 444 02 35 . işitme engelli arkadaşlarımızın da zor durumda kalmalarını istemediğimiz için yine aynı numaradan çağrı merkezimize mesaj atabilirler. Hizmet konusunda sizler için en iyisini yapma yolunda ilerliyoruz.

İstanbul ve Ankara illerimizde Baymak Genel Müdürlüğümüz bulunmaktadır. İnternet sitemiz üzerinden detaylı iletişim bilgilerimize erişebilir ve adreslerimizi harita üzerinden görebilirsiniz. Bunların dışında bizleri bir de Facebook ve İnstagram sayfamızdan takip edebilir bizlerden haberdar olabilirsiniz. Baymak kombi arızaları ekibimiz ile zor günlerinizde yanınızda olmaya devam ediyoruz.


Leave Comments